O mne

Vyštudoval som Strednú umelecko-priemyselnú školu v Kremnici, v odbore „Plošné a plastické rytie kovov. Štúdium som ukončil v roku 1987. Počas mojej praxe som stretol mnohých majstrov rytcov, od ktorých som sa naučil rôzne druhy gravírovania zbraní a šperkov.

Venujem sa umeleckému gravírovaniu kovov. Pracujem s rôznymi materiálmi a rozličnými technikami. Snažím sa preniesť staré techniky gravírovania na poľovnícke zbrane, používam plošné a plastické rytie kovov. Gravírujem rôzne ornamenty, reliéfy, písma a motívy podľa želania zákazníka. Svoje práce som už prezentoval na rôznych výstavách.

Zdobím prakticky všetky časti zbraní (oceľové púzdra, pätky, závery, lúčiky, kľuky) pušiek alebo pištolí, vyrábam strieborné aj zlaté medailóny na pažby pušiek, pozlacujem drobné časti zbraní (sróby, kohútiky, poistky, a pod.), gravírujem nože.
Ponúkam aj techniku „bulino“ do kovov, parožia a kostí.
Dalšia technika ktorú ponúkam je taušírovanie (vkladanie zlata 24k a striebra) do dreva a kovov. Zbraň tak získava nielen na vzhľade, ale tiež sa pre majiteľa stáva jedinečnou.
Vyrábam a gravírujem šperky, na zákazku. Vyrábam poľovnícke šperky zo zlata a striebra, a poľovnícke kravaty (bolá) a sošky z parožia.
Gravírujem rôzne kovové darčekové predmety: perá, zapaľovače, kľúčenky, prívesky a pod.